Heb je plannen om een tweede huis in Spanje te kopen? Of wil je helemaal naar de zon emigreren? Dan kun je volop tips halen uit ESPANJE! Het is immers allereerst belangrijk dat je het land goed keert kennen en bedenkt waar je zou willen wonen. Ook is het belangrijk dat je de plek van je keuze in alle seizoenen bezoekt.

Wil je vooral overwinteren? Ga dan eerst in de winter kijken. Zoek je iets voor de zomervakantie? Check dan hoe de temperatuur en drukte is in de zomer. In maart zijn er twee beurzen waar we je nog meer informatie kunnen geven en waar je volop inspiratie kunt opdoen als je droomt over een huis in Spanje.

Gratis kaartjes voor de Emigratiebeurs

Heb je echt plannen om te emigreren, kom dan naar de Emigratiebeurs in de Jaarbeurs in Utrecht op 21 en 22 maart. ESPANJE! is er ook bij met een stand en geeft samen met een makelaar en andere experts uit Spanje een presentatie. Daarin komen vragen aan bod als: Hoe vind je je eigen thuis en hoe realistisch is een eigen B&B of zaak in Spanje? Of je nu een appartement aan zee zoekt of een finca in het binnenland, wij geven uit eigen ervaring 20 tips om je op weg te helpen. Als lezer van ESPANJE is de toegang helemaal gratis met de code ESPANJE26.

 

Wil je meer tips om een huis te kopen in Spanje?  Lees dan ook ESPANJE! MAGAZINE. Klik hier om te bestellen

Gratis kaartjes voor de Second Home Beurs

Een week later van 27 tm 29 maart is eveneens in de Jaarbeurs de Second Home Beurs. Daar vind je zoals altijd een grote keuze aan Spaanse makelaars. Bovendien zijn er lezingen van fiscalisten en andere specialisten. Ook hier kun je gratis heen als lezer van ESPANJE! met de code EYM26MU. Je kunt je tickets boeken op de sites van de beurzen.

 

KLIK HIER VOOR DE NIEUWSBRIEF VAN ESPANJE!